• Karel Turek, Rakovník
  Vyřízení víza proběhlo velice rychle a v pohodě. Jednání pracovníků agentury příjemné a ochotné. V případě potřeby se opět obrátím na agenturu VisaToRussia.
 • Monika Zoubková, Přerov
  S vyřizováním víz do Ruska jsem neměla žádné zkušenosti, proto jsem se rozhodla oslovit některou z agentur. V nabídce jich bylo bohužel takové množství, že jsem si nebyla jista, které jsou opravdu spolehlivé a kterým bych tak mohla svěřit mé osobní údaje. V rámci práce jsem měla přístup do celorepublikové databáze společností, díky které jsem se ujistila, že VisaToRussia je společností, která se na trhu v této oblasti úspěšně pohybuje již mnoho let. Proto jsem zařizování dokumentů svěřila právě do jejich rukou. S veškerou profesionalitou mi bylo vízum vyřízeno ve stanovenou dobu za cenu nesrovnatelnou s jinými nabídkami na internetu. Vřele doporučuji ji. Ještě jednou moc děkuji za vyřízení víz a v případě další cesty do Ruska Vás budu opět velmi ráda kontaktovat.
 • Přemek Ticháček, Lukoveček
  Vaše jednání bylo kulantní. Věřím,že naše dovolená v Rusku nebyla poslední a rádi se na Vás zase někdy obrátíme. Stejně jako Vaše, příjemně na nás působilo i korektní chování ruských celníků a policistů. Veliký kontrast při srovnání s jejích kolegy z Ukrajiny. Těm by neškodilo místo vynucování si ůplatků, trochu více hrdosti.( Což byl jediný negativ z celé naší cesty.) Kvalita silnic na hlavních tazích byla lepší, než u nás. Lidé, se kterými jsme měli možnost se setkat, byli milí. To je výhoda, protiruského štvaní v naších mediích. Člověk může být v Rusku už jen příjemně překvapen, jak je to ve skutečnosti.
 • David Krulich, Jablonec nad Nisou
  Naprostá spokojenost se službami www.VisaToRussia.cz. Vízum jsem zařizoval 14 dnů před odletem a hotové bylo necelý týden, veškeré mé dotazy jasně zodpovězeny po telefonu a při cestování do Ruska nenastal žádný problém, vše bylo v naprostém pořádku. Službu společnosti VisaToRussia mohu vřele doporučit.
 • Ing. Karel Kitzberger, Plzeň - Bory
  Jezdím do Ruska poměrně často. Jsou to pracovní cesty - někdy na dlouhou dobu, jindy krátce. Protože jsem pracovně velice vytížený, pověřil jsem svou asistentku agendou mých víz do tohoto teritoria. Ta metodou pokus-omyl nakonec vyhledala a vybrala firmu VisaToRussia.cz. S touto firmou už několik let veškerá administrativa probíhá vždy bez problémů a k mé absolutní spokojenosti.
 • Ing. Ivan Bříza, Praha
  Na základě doporučení mého kolegy ze strojírenské branže jsem se v jedné urgentní záležitosti, kdy jsem potřeboval vyřídit v RF osobně reklamaci u partnera, obrátil na společnost VisaToRussia.cz. Překvapila mne rychlost, s jakou jsem měl vstupní vízum v pasu. Cena tehdy nehrála roli (i když byla velice přijatelná). Personál reagoval promptně a vstřícně.
 • Stanislava Spalová, Benešov
  Mám hrůzu z administrativy a vyplňování dotazníků a navíc vůbec neumím rusky. Všech obav mě zbavil vstřícný, věcný a odborný přístup v kanceláři společnosti VisaToRussia.cz v centru Prahy. Pak už všechný záležitosti probíhaly elektronicky, resp. poštou. Ocenila jsem jak cenu, rychlost, tak i to, že jsem se nemusela následně nikam obtěžovat osobně a nikam dojíždět.
x